Onlinebooking

Tilbud

Merida Terrengsykkelskole

Er du i alderen 12 til 17 år og lyst på en uke med terrengsykling på Skeikampen?

Hunderfossen pakke på Skeikampen

Knalltilbud for hele familien, kr. 1960,-

Tennisuker på Skeikampen i sommer

I uke 31 og 32 Jan O. Gundersen tilbake for tennisinstruksjon på Skeikampen.

Se flere tilbud

Les mer om skibussen her

Austlid ble overtatt av Olav Thon i 1998, og renovert i 1999 og 2000.  I dag består fjellstuen av 12 leiligheter med plass for inntil 4 personer i hver enhet og 25 dobbelthytter med plass for inntil 5(6) personer i hver hytte. 13 av dobbelthyttene har dør i mellom, slik at en kan åpne denne og få en dobbelt så stor hytte. Både hyttene og leilighetene inne på fjellstuen har totalrenoverte bad.

Austlid har kafeteria, stuer og oppholdsrom inne på fjellstuen. Austlid kan også tilby stor spisesal, som er perfekt til selskaper og arrangementer av alle slag. Spisesalen kan ta inntil 200 personer, og det tilbys ett mangfold av festmenyer og enklere retter, alt i samarbeid med Thon Hotel Skeikampens utsøkte kjøkken. Alle rettigheter.

Austlid er perfekt for grupper, med forsamlingsrom og tilpassede fasiliteter. På vinteren går langrennsløypene rett utenfor døren, og et lite skitrekk er i drift hver kveld det ikke er kveldskjøring i alpinsentret. Skeikampen Alpinsenter ligger 4km unna, og det er skibuss hver morgen og ettermiddag.
På sommeren har Austlid gode muligheter for sykkelturer, vandreturer, og et idyllisk vann som er perfekt til å bade i på varme sommerdagen.



2-4 sengs leilighet

 

Leilighetene er alle på 18-25kvm med 1 soverom med dobbeltseng. Stue med sovesofa og TV. Kjøkken med stor stekeovn, 3 kokeplater, lite kjøleskap. Lite sammenleggbart spisebord. Dusj og toalett. Passer godt til 2 personer, eller 2 voksne og 2 barn der barna bor på sovesofa i stuen.

Leilighet for selvstell.

Priser Austlid leiligheter sommer 2012

Priser Austlid leiligheter vinter 2012-2013

Book online >>



5-6 sengs hytter

 

Hyttene er alle på 50kvm, med 2 soverom (2 senger, familiekøye og en ekstraseng). Stue med sitegruppe og spisebord med plass til 6 personer, TV. Kjøkken med stor stekeovn, 3 kokeplater, lite kjøleskap. Dusj og toalett.

Hytter for selvstell.

Priser Austlid hytte sommer 2012

Priser Austlid hytte vinter 2012-2013

Book online >>

Kontakt Skeikampen Booking

Telefon: +47 61 22 50 00
Faks: +47 61 22 50 01
E-post: booking@skeikampen.no
Tilbake til hytter og leiligheter

Austlid Fjellstue ligger 45 minutter fra Lillehammer.